Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

FNSH dhe Policia e Shtetit aksion blic në Vlorë, disa të arrestuar

Nga Jerola Ziaj
27 Mars 2024, 19:31 | Kronikë

FNSH dhe Policia e Shtetit aksion blic në Vlorë, disa të

Forcat e ndërhyrjes së shpejtë së bashku me policinë e Vlorës kanë zhvilluar një aksion blic në qytet.

Ky aksion i FNSH po zhvillohet në kuadër të aksioneve të ndërmarra nga policia e shtetit për arrestimin e disa personave me problematikë me ligjin apo të kërkuar nga drejtësia.

Mësohet se ka patur arrestime të disa personave në qytet. Nuk dihet ende për çfarë janë arrestuar. Aksioni vijon në gjithë qytetin.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani