Ngjarje e rëndë në Tiranë, vritet me thikë një 18-vjeçar

Nga A2 CNN
31 Mars 2024, 22:43 | Kronikë

Ngjarje e rëndë në Tiranë, vritet me thikë një

Një 18-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është qëlluar me thikë mbrëmjen e së dielës në Tiranë.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:50, tek rrethi i Shkozës. Sipas policisë, si pasojë e një konflikti të çastit mes disa shtetasve që lëviznin me dy automjete, (të cilët më pas janë konfliktuar fizikisht me mjete prerëse), është goditur me mjet prerës shtetasi A. D., 18 vjeç.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, 18-vjeçari ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

“Grupi hetimor po punon për kapjen e autorëve të dyshuar dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thotë policia.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu