Tjetër aksident me të vdekur, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal në Fier

Nga A2 CNN
3 Nëntor 2023, 15:41 | Kronikë

Tjetër aksident me të vdekur, makina humb kontrollin dhe

Pas ngjarjes së rëndë në Rrugën e Kombit, ku një person humbi jetën dhe një tjetër mbeti i plagosur në gjendje të rëndë shëndetësore, një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Seman.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal. Për pasojë ka humbur jetën një person.

Në vendngjarje ka shkuar policia që po kryen ekspertizën për të zbardhur detaje dhe shkaqet e këtij aksidenti.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli 2024