Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Milani mendon për Marash Kumbullën, gati të ulet në bisedime

Nga Dea Kozma
30 Janar 2024, 17:05 | Futboll

Milani mendon për Marash Kumbullën, gati të ulet në bisedime

Milani është në kërkim të një mbrojtësi në orët e fundit të merkatos së dimrit. I preferuari i kuqezinjve ishte Demiral, por skuadra e Al Ali në Arabinë Saudite vështirë se mund të lë të lirë lojtarin.

Për këtë arsye, drejtuesit e klubit po mendojnë për Marash Kumbullën. Me ardhjen e De Rosit te Roma, 23-vjeçari sërish nuk është në planet e Romës madje kryeqytetasit dhe për këtë ky transferim mund të bëhet më i thjeshtë.

Milanistët janë gati të ulen në bisedime me Kumbullën dhe drejtuesit e klubit dhe brenda orëve të fundit të merkatos, të zyrtarizojnë marrëveshjen.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani