Në moshën 48-vjeçare, David Beckham stërvitet si një sportist profesionist

Nga A2 CNN
28 Mars 2024, 18:03 | Futboll

Në moshën 48-vjeçare, David Beckham stërvitet si një

Edhe pse ka afro 10 vite që ka lënë futbollin e luajtur, David Beckham vazhdon të stërvitet si një sportist profesionist.

Video e fundit në rrjet po bënë xhiron e botës për forcën, fizikun dhe energjinë që ish-legjenda e Manchester United ka.

Edhe pse vitet kalojnë, nën udhëheqjen e trajnerit të tij Bobby Rich, i cili shpesh herë dëgjohet dhe duke e korrigjuar Beckham, 48 vjeçari stërvitet çdo ditë  për të pasur fizikun që çdo mashkull ëndërron.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

A2 CNN Livestream

Dita jonë