Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 44%
  • Tre herë në javë 19%
  • Vetëm në fundjavë 4%
  • Asnjëherë 33%

Rezart Rama prezantohet tek Egnatia

Nga A2 CNN
17 Janar 2024, 16:42 | Futboll

Rezart Rama prezantohet tek Egnatia

Egnatia vijon me përforcimet në merkato. Së fundmi klubi ka prezantuar Rezart Ramën si afrimin më të fundit në skuadër.

Futbollisti 23 vjeçar, i cili luan në rolin e mbrojtësit ka nënshkruar një kontratë për 2 sezone e gjysmë me rrogozhinasit dhe menjëherë është vënë nën urdhrat e trajnerit Edlir Tetova.

Në të kaluarën e tij, ai është aktivizuar në Kanada dhe Greqi ndërsa në kampionatin shqiptar, kjo do të jetë aventura e tij e parë. 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi