Pasioni për shpejtësinë, Mourinho në MotoGP

Nga A2 CNN
25 Mars 2024, 17:23 | Sporte të tjera

Pasioni për shpejtësinë, Mourinho në MotoGP

I larguar nga Roma dhe në pritje të një projekti të ri, Jose Mourinho i është dedikuar pasionit për shpejtësinë.

Trajneri i mirënjohur shfrytëzoi Çmimin e Madh të Portugalisë në MotoGP, për të ndjekur garën në klasin mbretëreshë për motorrë.

Ai u takua me disa prej pilotëve më të rëndësishëm të cirkuitit, vizitoi bokset e skuadrave pjesëmarrëse në Botëror dhe në fundin e garës në Algarve kishte nderin që të tundte flamurin në finish, aty ku i pari kaloi Horge Martin me Pramak Riesing.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni