Titulli, volejboll meshkuj, sot finalja e dytë, derbi i kryeqytetit në palestrën e Farkës

Nga Dea Kozma
25 Prill 2024, 17:17 | Sporte të tjera

Titulli, volejboll meshkuj, sot finalja e dytë, derbi i kryeqytetit në

Sot do të luhet dhe finalja e dytë në volejbollin për meshkuj me derbin e kryeqytetit Tirana -Partizani.

Bardheblutë fituan me përmbysje 3-1 ndeshjen e parë ndaj rivalëve të kuq dhe janë optimistë e besimplotë se mund të mbrojnë titullin kampion.

Nga ana tjetër  ekipi i Yll Tomorit, ka dominuar këtë sezon dhe ambiciet mbeten maksimale për të rikthyer trofeun e titullit kampion në shtëpinë e kuqe. Takimi do të luhet sot në orën 19:00 në palestrën e sportit në Farkë.

A2 CNN Livestream

A2 Sport