Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Thumbohet nga një grerëz, vdes i moshuari në Itali

Nga A2 CNN
18 Gusht 2023, 12:35 | Bota
Thumbohet nga një grerëz, vdes i moshuari në Itali

Një 75-vjeçar italian ka humbur jetën pasi u pickua nga një grerëz në shtëpinë e tij. Mediat italiane bëjnë të ditur se i moshuari humbi jetën nga shoku anafilaktik nga pickimi i një grerëze.

Pas pickimit ai telefonoi djalin e tij që jeton në banesën ngjitur: “Diçka më ka thumbuar, por tani jam mirë”.  Menjëherë pas telefonatës, ai u rrëzua në divan.

Për të hyrë në shtëpi, zjarrfikësit përdorën shkallë duke zbritur nga dritarja e papafingos, që ishte e hapur. Në kohën kur personeli mjekësor arriti në dhomën e ndenjes, 75-vjeçari kishte vdekur. Policia ka përjashtuar përgjegjësinë e palëve të treta.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani