Veliaj me operatorët turistikë: Na votoni që t'ua kthejmë dyfish me investime

Nga A2 CNN
8 Maj 2023, 17:00 | Politikë
Veliaj me operatorët turistikë: Na votoni që t'ua

Erion Veliaj është takuar me operatorët turistikë të Kavajës ku ka kërkuar votën për kandidatin socialist të kësaj bashkie.

“Na votoni që t'ua kthejmë dyfish me investime”, u tha Veliaj pronarëve të hoteleve përgjatë bregdetit të Golemit. 

“Është e rëndësishme të ecim para, është një gjë serioze. E di që Kavaja vjen nga e djathta dhe se Saliu ka shumicën e mandateve në Kavajë. I kërkoj të gjithëve mbështetje. Nuk mund të merret me sportivitet e ardhmja e 4 viteve. Unë kam nevojë të mbështesni Redin që ta çojë Kavajën përpara. Qeveria nuk rrëzohet me protesta, por me votë. Në sondazhe kemi mbështetje absolute”, tha Veliaj.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024