Analiza e golit që theu mbrojtjen e Koresë së Jugut

Nga A2 CNN
5 Dhjetor 2022, 22:25 | Futboll
Analiza e golit që theu mbrojtjen e Koresë së Jugut

Tefik Osmani analizon në Murin Magjik golin e parë të Brazilit të realizuar nga Vinicius, i cili i hapi rrugë suksesit të seleçaos. Osmani u shpreh se gabimi ka ardhur nga mbrojtësi i qendrës dhe ai i djathtë.

https://youtu.be/Hmd5bN2YLdQ

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024