Digjet një makinë në Tiranë

Nga A2 CNN
16 Gusht 2023, 16:47 | Aktualitet

Një makinë është djegur pasditen e së mërkurës në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e “Astirit”, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë policia dhe zjarrfikësja.

Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta.

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024