Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

Eksportet e mallrave, në rënie të lirë për të tetin muaj me radhë, 5.1 mld lekë humbje në shtator

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 16:08 | Aktualitet

“Rënia e lirë” e eksporteve shqiptare si pasojë e zhvlerësimit të euros vijoi edhe në shtator, për të tetin muaj me radhë.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani