Samiti i Berlinit në Tiranë, Berisha: Fasada e Ramës nuk e mbuloi sherrin rajonal krijuar prej tij

Nga A2 CNN
17 Tetor 2023, 15:55 | Aktualitet

Një fasadë që nuk e mbuloi dot sherrin rajonal, e cilësoi Sali Berisha, organizimin e Samitit të Procesit të Berlinit në Tiranë. Kreu i Rithemelimit, iu referua konfliktit që sipas tij kryeministri Rama ka krijuar me Kosovën, si dhe marrëdhënieve të tensionuara me Greqisë, sa i përket çështjes Beleri.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi