Kombëtarja vijon stërvitjen intensive para Polonisë

Nga A2 CNN
21 Mars 2023, 14:06 | Futboll

Nën drejtimin e stafit të ri, me në krye Sylvinho-n, Kombëtarja shqiptare po vijon stërvitjen me intensitet të plotë për sfidën e parë të Eliminatoreve të Europianit ndaj Polonisë më 27 mars në transfertë.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar pamje nga stërvitja e dytë e kombëtares.

Veç mungesave të rëndësishme të para listës, lojtarët që janë grumbulluar për këtë sfidë janë të gjithë në kondicion të mirë dhe të gjithë të gatshëm. Asnjëri prej tyre nuk ka shfaqur problem fizike.

https://www.youtube.com/watch?v=8wgBjpZ1a_g

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024