Krim në familje, 42-vjeçari godet me thikë bashkëshorten

Nga A2 CNN
30 Mars 2023, 10:56 | Kronikë
Krim në familje, 42-vjeçari godet me thikë bashkëshorten

Dy persona, burrë e grua, kanë mbetur të plagosur me thikë në Tepelenë, mëngjesin e së enjtes.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:40, në lagjen "Selam Musai". Dyshohet se pas një konflikti të çastit, në banesë, shtetasi L. N., 42 vjeç, ka goditur me thikë, bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe, dhe më pas është vetëdëmtuar me thikë.

Të dy këta shtetas janë transportuar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli