Pastrimi i lagjeve të varfra, testohet ura e re dhe instalacioni i dritës

Nga A2 CNN
22 Maj 2023, 16:13 | Fotolajme

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli