Sondazh: Çfarë ju pengon për t'u ushqyer shëndetshëm?
  • Çmimet e larta 89%
  • Mungesa e kohës 0%
  • Mungesë motivimi 11%
  • Lodhja fizike 0%

Grabitet me pistoletë lodër një pikë këmbimi valutor në Kombinat

Nga A2 CNN
22 Shkurt 2024, 21:00 | Kronikë

Një grabitje me një pistolete lodër ka ndodhur mbrëmjen e sotme një pikë këmbimi  valutor në kryeqytet.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në Kombinat rreth orës 20”10, ku një person i paidentifikuar dhe i maskuar nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash në një pikë këmbimi valutor, dhe më pas është larguar.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.02.2024, rreth orës 20:10, në Kombinat, një shtetas ende i paidentifikuar, veshur me bluze të kuqe dhe i maskuar, dyshohet se nën kërcënimin e një pistolete lodër, ka vjedhur një shumë parash në një pikë këmbimi valutor, dhe më pas është larguar.

 

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli