Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

Uzuni shënon golin e shtatë në LaLiga

Nga A2 CNN
18 Shkurt 2024, 22:58 | Futboll

Uzuni shënon golin e shtatë në LaLiga

Myrto Uzuni shënoi golin e vetëm të ekipit të tij në barazimin 1-1 të Granadës ndaj Almerias.

Sulmuesi i kombëtares sonë realizoi golin e barazimit në minutën e 75, duke iu shkëputur mbrojtësit që e markonte dhe përballë portierit nuk gaboi.

Ky ishte goli i shtatë në kampionat për sulmuesin beratas.

Video:

https://streamin.one/v/3ca565e3

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani