Partizani shpallet kampion në volejboll për meshkuj

Nga A2 CNN
4 Maj 2024, 21:10 | Sporte të tjera

Partizani shpallet kampion në volejboll për meshkuj

Partizani fitoi 3-1 finalen e pestë ndaj Tiranës duke u shpallur kampion në volejboll për meshkuj.

“Demat” kishin humbur dy ndeshjet e para të serisë së finaleve, por arritën të bënin përmbysjen e madhe duke fituar 3 ndeshjet e tjera dhe rrjedhimisht edhe titullin kampion.

Ky është titulli i 16 kampion i Partizanit në volejbollin e meshkujve.

 

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli