Sondazh: Sipas jush, brezi më i lumtur është:
  • X (1960-1980) 33%
  • Millenials (1981-1996) 56%
  • Z (1997-2011) 11%
  • Alpha (2012-2025) 0%

Sylvinho në dilema, 4 gola të pësuar në dy miqësore, testet në prag të Europianit

Nga A2 CNN
27 Mars 2024, 16:33 | Sport

Sylvinho në dilema, 4 gola të pësuar në dy miqësore,

4 Gola në 2 Miqësore, kaq gola kombëtarja shqiptare pësoi dhe në kualifikueset e Europianit 2024.

Kuqezinjtë nuk kanë  dha sinjalet e duhura në dy testet e muajit mars, por nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Trajneri Sylvinho provoi të gjitha alternativat në fushë dhe tani mund të jetë më i qartë për listën me 23 lojtarë që braziliani do të marr me vete në Gjermani.

Dyshime ka akoma e veçanërisht në repartin e sulmit ku 11 alternativa në sulm e kanë bërë që tani me dhimbje kokë trajnerin brazilian.

Për të analizuar më shumë këtë ecuri të kombëtares si dhe listën që tekniku do të marrë në europian, kemi në një lidhje skype, ish futbollistin e kombëtares shqiptare, Rudi Vata.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani