Sulmohet familja shqiptare në Medvegjë, Kosova: Një ditë pa incidente është ditë e humbur për Vuçiç

Nga A2 CNN
3 Tetor 2023, 16:07 | Aktualitet

Qeveria e Kosovës ka dënuar sulmin ndaj familjes shqiptare në Medvegjë. Zëvendëskryeministri Besnik Bislimi tha se kjo është shqetësuese dhe e papranueshme.

A2 CNN Livestream

A2 Sport