Fotot nga dita e dytë e protestës kundër rritjes së çmimeve

Nga A2 CNN
10 Mars 2022, 21:44 | Fotolajme

Në ditën e dytë të protestës kundër rritjes së çmimeve, ka pasur përplasje mes protestuesve dhe forcave të rendit,madje është dashur edhe ndërhyrja e FNSH-së.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi