Fuoristrada del nga rruga në Lushnje –Berat, 5 të lënduar

Nga A2 CNN
16 Gusht 2023, 18:32 | Aktualitet
Fuoristrada del nga rruga në Lushnje –Berat, 5 të lënduar

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të mërkure në rrugën nacionale, Lushnje –Berat, ku 5 persona kanë mbetur të lënduar.

Mësohet se makina tip Fuoristradë ka dalë nga rruga, nga ku mësohet se 4 prej të lënduarve janë dërguar në spital.

Ky aksident ka shkaktuar trafik në zonë dhe është dashur ndërhyrja e policisë rrugore për të disiplinuar lëvizjen.

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024