Sondazh: Preferoni që emri i fëmijës tuaj të jetë:
  • Tradicional 37%
  • Modern 5%
  • I trashëguar 16%
  • Unik 42%

Gjenden të pajetë në banesë 3 anëtarë të një familjeje në Lipjan

Nga A2 CNN
28 Korrik 2023, 19:06 | Kosova
Gjenden të pajetë në banesë 3 anëtarë të

Tre anëtarë të një familjeje janë gjetur të pajetë në fshatin Rufc të Lipjanit. Trupat e pajetë, siç njoftoi policia, janë gjetur rreth orës 16:30.

Mediat në vend raportojnë se bëhet fjalë për një çift burrë e grua dhe djalin e tyre. Pa shenja jete nga shkaqe që nuk dihen ende janë gjetur, kryefamiljari, A.B rreth 50 vjeç, gruaja K.B dhe djali i tyre, rreth 23 vjeç, A.B.

Policia ka nisur një hetim për rastin dhe rrethanat.

A2 CNN Livestream

A2 Business