Italianët në ndjekje të skafit në Vlorë, dyshohet se transporton drogë

Nga A2 CNN
19 Korrik 2022, 17:51 | Kronikë

Operacion i Guardia di Finanza në brigjet e Vlorës. Prej 60 minutash, janë vënë në ndjekje të një mjeti në afërsi të grykëderdhjes së Vjosës, që dyshohet se transportonte lëndë narkotike.

Operacioni po ndiqet nga ajri dhe nga deti, ndërkohë që kanë kërkuar edhe bashkëpunimin e policisë shqiptare.

Vijon...

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024