Mbaroi dashuria? Çiftet që “na tronditën” me divorcin e tyre pas shumë vitesh martesë

Nga A2 CNN
7 Maj 2023, 13:28 | Showbiz

Divorci i Kevin Costner dhe Christine Baumgarter ka rënë si një “rrufe në qiell të hapur”, pasi asgjë nuk tregonte se ata po kalojnë një krizë në martesën e tyre.

Çifti vendosi të marrë rrugë të ndara, pas 18 vitesh bashkëjetesë, duke surprizuar publikun. Mirëpo, nuk janë të vetmit. Ne do ju sjellim disa disa çifte të tjerë në botën e spektaklit të cilët “befasuan” publikun me ndarjen e tyre, pas shumë vitesh martesë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024