Sondazh: A ju shqetëson lënia në harresë e Bibliotekës Kombëtare?
  • Po 71%
  • Jo 24%
  • Nuk më intereson 6%

Situata në veri të Kosovës, diskutohen rezolutat e PS dhe PD

Nga A2 CNN
4 Tetor 2023, 12:21 | Aktualitet

Gazetari Anesti Bajramemaj sjell të rejat më të fundit nga Konferenca e Kryetarëve ku u diskutuan dy pr.rezolutat e propozuara nga PS dhe PD për situatën në veri të Kosovës.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu