Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Challenge Cup, sot Tirana përballë Helios Giesen në ndeshjen e kthimit

Nga A2 CNN
28 Nëntor 2023, 12:57 | Sporte të tjera

Challenge Cup, sot Tirana përballë Helios Giesen në ndeshjen e

Tirana e volejbollit të meshkujve luan sot ndeshjen e kthimit të turit të dytë në Challenge Cup.

Bardheblutë jane gati për gjermanët e Helios Giseen dhe janë optimistë për një rezultat pozitiv.

Ekipi i Arben Sakos mbërriti në qytetin e Gissen, mëngjesin e të hënës, ndërsa në mbrëmje zhvilloi dhe seancën e fundit stërvitore.

Kryeqytetasit u mundën në Tiranë me rezultatin 3-1 megjithatë, pavarësisht kësaj ata do të bëjnë maksimumin sot përballë rivalëve gjerman. Takimi do të nisë në orën 19:00.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi