Gjendet një trup i pajetë në një përrua në Mat

Nga A2 CNN
29 Mars 2023, 19:30 | Kronikë
Gjendet një trup i pajetë në një përrua në Mat

Një trup i pajetë është gjetur nga kalimtarët pranë një përroi në zonën e Matit të cilët kanë njoftuar menjëherë policinë.

Sipas të dhënave paraprake, mësohet se viktima është shtetasi A.M., 36 vjeç, ndërkohë që trupi i tij u gjet pranë fshatit German.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa, pasi me datë 28.03.2023, është paraqitur në Komisariatin e Policisë Mat shtetasi A.M, dhe ka deklaruar se ishte  larguar nga banesa vëllai i tij, shtetasi A.M., i cili kohët e fundit kishte shfaqur probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024