Sondazh: Dita ndërkombëtare kundër SIDA-s, sa i përdorni masat mbrojtëse?
  • Gjithmonë 0%
  • Shpesh 100%
  • Asnjëherë 0%

Në Arabi tifozët nuk kërkojnë autografë apo foto, por i dhurojnë orë luksoze futbollistëve

Nga A2 CNN
15 Gusht 2023, 11:38 | Futboll

Fabinho ngeli i habitur kur një tifoz i dhuroi një orë luksoze pas ndeshjes së tij debutuese me Al-Ittihad në kampionatin arab.

Ish-mesfushori i Liverpool shkëlqeu në fitoren 3-0 ndaj Al-Raed të hënën në mbrëmje dhe pas përballjes, një tifoz po e priste në tunelin ku lojtarët shkojnë në autobus për t’i bërë surprizën e madhe.

Në videon që tashmë është bërë virale në rrjetet sociale, Fabinho duket i habitur dhe e falenderon nga zemra tifozin bujar.

Ditari A2 CNN